Moduły SFP


SFP SF-MM85055D-GP 1.25Gbps SX 850nm LC DDM MMF 550m
  • przesył sygnału:
    • światłowód wielomodowy - MM (50/125, 62.5/125)
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złącza: 2x LC (duplex)
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps
  • długość fali (TX/RX): 850nm
  • odległość transmisji: do 550m (50/125), do 300m (62.5/125)
  • cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable
  • dostępne wersje modułu:
    • CISCO & Others - moduł działa z urządzeniami marki CISCO i z innymi producentami (nie działa z marką Netgear i HP!)
    • Netgear & Others - moduł działa z urządzeniami marki Netgear i z innymi producentami (nie działa z marką CISCO i HP!)
98,4zł (80.00 zł netto) 98.4 zł brutto
80.00 zł netto
SFP SF-SM31020D-GP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km
  • przesył sygnału:
    • światłowód jednomodowy - SM (9/125)
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złącza: 2x LC (duplex)
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps
  • długość fali (TX/RX): 1310nm
  • odległość transmisji: do 20km
  • cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable
  • dostępne wersje modułu:
    • CISCO & Others - moduł działa z urządzeniami marki CISCO i z innymi producentami (nie działa z marką Netgear i HP!)
    • Netgear & Others - moduł działa z urządzeniami marki Netgear i z innymi producentami (nie działa z marką CISCO i HP!)
103,32zł (84.00 zł netto) 103.32 zł brutto
84.00 zł netto
SFP SF-CP100C-GP UTP 10/100/1000 TX 100m
  • przesył sygnału:
    • skrętka komputerowa UTP kat.5/5e
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złącza: RJ45 10/100/1000Base-T
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps
  • odległość transmisji: do 100m (UTP kat.5e)
  • Hot-Pluggable
  • dostępne wersje modułu:
    • CISCO & Others - moduł działa z urządzeniami marki CISCO i z innymi producentami (nie działa z marką Netgear i HP!)
    • Netgear & Others - moduł działa z urządzeniami marki Netgear i z innymi producentami (nie działa z marką CISCO i HP!)
147,6zł (120.00 zł netto) 147.6 zł brutto
120.00 zł netto
SFP+ SP-MM85030D-GP SR 10Gbps 850nm LC DDM MMF 300m
  • przesył sygnału:
    • światłowód wielomodowy - MM (50/125)
  • typ modułu: SFP+
  • rodzaj złącza: 2x LC (duplex)
  • prędkość transmisji: do 10.3Gbps
  • długość fali (TX/RX): 850nm
  • odległość transmisji: do 300m
  • cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable
  • dostępne wersje modułu:
    • DCN & Others - moduł działa z urządzeniami marki DCN, Netgear i z innymi producentami (nie działa z marką Cisco, Mikrotik, i HP!)
216,48zł (176.00 zł netto) 216.48 zł brutto
176.00 zł netto
SFP zestaw WDM 1.25Gbps 1310nm/1550nm LC DDM SMF 20km
  • przesył sygnału:
    • światłowód jednomodowy - SM (9/125)
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złącza: 1x LC (simplex) - WDM (jedno włókno)
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps
  • długość fali:
    • nadajnika (TX): 1310/1550nm
    • odbiornika (RX): 1550/1310nm
  • odległość transmisji: do 20km
  • cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable
  • dostępne wersje modułu:
    • CISCO & Others - moduł działa z urządzeniami marki CISCO i z innymi producentami (nie działa z marką Netgear, HP i Mikrotik!)
    • Netgear & Others - moduł działa z urządzeniami marki Netgear i z innymi producentami (nie działa z marką CISCO, HP i Mikrotik!)
    • Mikrotik & Others - moduł działa z urządzeniami marki Mikrotik i z innymi producentami (nie działa z marką CISCO, HP i Netgear!)
226,32zł (184.00 zł netto) 226.32 zł brutto
184.00 zł netto
SFP+ SP-SM31010D-GP 10Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 10km
  • przesył sygnału:
    • światłowód jednomodowy - SM (9/125)
  • typ modułu: SFP+
  • rodzaj złącza: 2x LC (duplex)
  • prędkość transmisji: do 11.1Gbps
  • długość fali (TX/RX): 1310nm
  • odległość transmisji: do 10km
  • cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable
  • dostępne wersje modułu:
    • CISCO & Others - moduł działa z urządzeniami marki CISCO i z innymi producentami (nie działa z marką Netgear i HP!)
    • Netgear & Others - moduł działa z urządzeniami marki Netgear i z innymi producentami (nie działa z marką CISCO i HP!)
473,55zł (385.00 zł netto) 473.55 zł brutto
385.00 zł netto