Moduł światłowodowy SFP-1.25G-20KM-RX


Producent: IPOX


Kupisz ten produkt w cenie:
232,47 zł
189,00 zł netto

Moduł SFP 1.25G 20KM RX LC

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złączy: 1x LC
  • typ światłowodu: simplex
  • odległość transmisji:
    • jednomodowo: do 20km
    • wielomodowo: do 300m
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
  • długość fali: 1550nm (Tx) / 1310nm (Rx)
  • zasilanie:  DC 3.15~3.45V
  • wymiary: 13.7×6.25×55.4mm