Komplet modułów światłowodowych FM-SFP-20KM-SP


Producent: IPOX


Kupisz ten produkt w cenie:
356,7 zł
290,00 zł netto

Zestaw modułów FM SFP 20KM SP 1.25Gbps LC

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złączy: 1x LC
  • typ światłowodu: simplex
  • odległość transmisji:
    • jednomodowo: do 20km
    • wielomodowo: do 300m
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
  • długość fali:
    • nadajnika: 1310/1550nm
    • odbiornika: 1550/1310nm
  • zasilanie:  DC 3.15~3.45V
  • wymiary nadajnika/odbiornika: 13.7×6.25×55.4mm