Moduł światłowodowy SF-SM31020D-GP


Kupisz ten produkt w cenie:
121,77 zł
99,00 zł netto

Moduł jednomodowy SFP LX 1310nm LC DDM SMF 20km (Cisco & Others) 

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złączy: 2x LC
  • typ światłowodu: duplex
  • odległość transmisji: do 20km
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps
  • długość fali: 1310nm
  • zasilanie: DC 3.15~3.45V
  • wymiary: 13.9×10.32×57.4mm