Kategorie

Rejestratory ip / Rejestratory sieciowe NVR

Nieodłącznym elementem profesjonalnych systemów monitoringu sieciowego są rejestratory IP/NVR stanowiące podstawową jednostkę przetwarzania i obsługi rejestrowanych nagrań wideo. Funkcjonalność sieciowych rejestratorów IP uwzględnia wykorzystanie infrastruktury TCP/IP do komunikacji pomiędzy rejestratorem, kamerami i innymi urządzeniami danej instalacji zabezpieczeń.

Dzięki zrealizowaniu stałych połączeń przez przewodową i bezprzewodową sieć lokalną i Internet możliwe jest zdalne monitorowanie ochranianych obiektów oraz bezpieczne zarządzanie systemem dozoru wizyjnego z poziomu komputera lub kompatybilnego urządzenia przenośnego. Długotrwała archiwizacja i zabezpieczanie dostępności nagrań w każdej sytuacji zależne jest od ilości i rodzaju zastosowanych w rejestratorze dysków twardych HDD. To właśnie niezawodne dyski do wydajnej pracy przez 24 godziny na dobę stanowią o skuteczności monitoringu.

Dyski twarde dostępne w naszym sklepie zostały wyprodukowane w oparciu o najnowsze technologie i certyfikują się wysokim standardem wydajności w systemach zabezpieczeń. Urządzenia te gwarantują bezproblemowość oraz zapewniają stabilną archiwizację nagrań w każdym czasie. Obszerny katalog różnorodnych modeli dysków twardych HDD pozwoli dobrać dysk odpowiedni do posiadanego modelu rejestratora i osiągnąć w pełni bezobsługowy system zabezpieczeń.

Profesjonalna instalacja sieci monitoringu bazująca na wysokiej jakości rejestratorach NVR nie tylko zapewni niezawodność funkcjonowania systemu monitoringu, ale umożliwi również komfortową obsługę całości wykorzystywanych urządzeń. Szybki i łatwy dostęp do rejestratorów i kamer oraz możliwość zdalnej konfiguracji i podglądu obrazu z kamer to tylko nieliczne z wielu zalet nowoczesnych rejestratorów kamer IP.

Szeroka gama akcesoriów przeznaczonych do rejestratorów zapewnia dodatkowo możliwość precyzyjnego dostosowania funkcjonalności systemu do potrzeb konkretnego użytkownika. Poręczne piloty, szybkie nagrywarki DVD, nowoczesne klawiatury i pulpity sterujące, czy choćby profesjonalne macierze dysków i cała gama urządzeń współpracujących innych systemów zabezpieczeń gwarantuje skuteczność pracy kamer IP i najwyższy możliwy poziom ochrony monitorowanych lokacji.

Rozwiązania prezentowane w ofercie naszego sklepu pochodzą od najlepszych producentów rejestratorów i akcesoriów NVR. Wśród rozbudowanego katalogu urządzeń znajdziesz marki uznanych producentów takich jak: AirLive, HD IP, Dahua, NUUO, QNAP, Western Digital i wielu innych.